5. Cercle Graphique

Cercle Graphique

Opgericht in 1970 - opgeheven in 1974

Cercle Graphique Européen

Corneille - Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk FLEVOLAND Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002 kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GRONINGEN uit 2002
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk GELDERLAND Handgesigneerd
Afmetingen42 x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Corneille - Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk DRENTHE Handgesigneerd
Afmetingen60 x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Karel Appel - Maandag kopen? Bied vanaf 199!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Maandag
Afmetingen85 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 199
Corneille - 1978 - Vrouw met de vogel - Mooi kunstwerk bijna 50 jaar oud. In Lijst! kopen? Bied vanaf 349!
Afmetingen33.5 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Huidig bod
€ 349
1 bieding
Karel Appel - ZT uit de serie Ten kopen? Bied vanaf 500!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ZT uit de serie Ten
TechniekLitho
Afmetingen61 x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 500
Corneille - 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel kopen? Bied vanaf 449!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1976 - Femmes oiseaux à l'arc en ciel
TechniekLitho
Afmetingen75.2 x 55.9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 449
Corneille - 2000 Football European Championship - LES FOOTBALLEURS LE BALLON D' OR kopen? Bied vanaf 175!
Afmetingen57 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Corneille - 1991 - Raven kopen? Bied vanaf 349!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 1991 - Raven
TechniekLitho
Afmetingen68 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 349
Corneille - Variaties op enkele lijnen, 1959 kopen? Bied vanaf 3500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Variaties op enkele lijnen, 1959
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen31 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.500
Corneille - Femme, chat et masque. kopen? Bied vanaf 74!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme, chat et masque.
TechniekOffset
Afmetingen1270 x 810 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 74
Corneille - litho: La Traviata - 1990 kopen? Bied vanaf 275!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: La Traviata - 1990
TechniekLitho
Afmetingen75.5 x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 275
Corneille - Ingelijste litho: zonder titel - 1958 kopen? Bied vanaf 449!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste litho: zonder titel - 1958
TechniekLitho
Afmetingen58 x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 449
TechniekTijdschrift
Afmetingen31 x 24.5 cm (h x b)
€ 50
Corneille - De terrils van Luik, 1945 kopen? Bied vanaf 3800!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De terrils van Luik, 1945
TechniekPotlood
Afmetingen32 x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 3.800
Karel Appel - ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977 kopen? Bied vanaf 895!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands ingelijste zeefdruk uit de serie: The three cats - 1977
Afmetingen68 x 79.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 895
Corneille - ingelijste litho: l'enchantement de l'été ( nette lijst!) - 1977 kopen? Bied vanaf 399!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste litho: l'enchantement de l'été ( nette lijst!) - 1977
TechniekLitho
Afmetingen94 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 399
Corneille - Litho: Huit chats 5 - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Huit chats 5 - 1995
TechniekLitho
Afmetingen56.5 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Corneille - ingelijste zeefdruk - 1991 kopen? Bied vanaf 250!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ingelijste zeefdruk - 1991
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 250
Corneille - Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!) kopen? Bied vanaf 99!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho: Bon a tirer - 1963(zeldzaam!)
TechniekLitho
Afmetingen53 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 99
1 bieding
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch litho: Rose Tropique - 1972
TechniekLitho
Afmetingen50 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 295
Lucebert - Ets: Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Lucebert (1924-1994) Nederlands Ets: Zonder titel
TechniekEts
Afmetingen47 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 175
Karel Appel - Kleurenlitho HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kleurenlitho HAPPY CAT
TechniekLitho
Afmetingen64 x 82 cm (h x b)
€ 125
Corneille - Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998 kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenlitho: IMAGE DU PARADIS uit 1998
TechniekLitho
Afmetingen76 x 50 cm (h x b)
Huidig bod
€ 50
1 bieding
Corneille - Femme amoureuse des oiseaux kopen? Bied vanaf 500!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Femme amoureuse des oiseaux
Afmetingen48 x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Corneille - De duif, 1986 kopen? Bied vanaf 215!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch De duif, 1986
TechniekLitho
Afmetingen27 x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 215
Corneille - Mémoire de Bali, litho kopen? Bied vanaf 225!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mémoire de Bali, litho
TechniekLitho
Afmetingen56 x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 225
Antonio Saura - Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS 1997 kopen? Bied vanaf 55!
Antonio Saura (1930-1998) Spaans Kleurenoffset-litho: Affiche ROLAND GARROS 1997
TechniekOffset
Afmetingen76 x 56 cm (h x b)
€ 55