5. Vereeniging Sint Lucas

Vereeniging Sint Lucas

Opgericht in 1880

Vereeniging Sint Lucas

Albert Mulder - Asters in bloempot kopen? Bied vanaf 125!
Albert Mulder (1889-1987) Nederlands Asters in bloempot
Afmetingen38 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 125
Isaac Naarden - Staand naakt - Gemengde techniek kopen? Bied vanaf 50!
Isaac Naarden (1902-1982) Nederlands Staand naakt - Gemengde techniek
Afmetingen42 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Jan Voerman (jr.) - Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht. kopen? Bied vanaf 35!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Ets , Paddenstoelen .. de Herfst is in aantocht.
TechniekEts
Afmetingen61.5 x 51.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 35
TechniekAquarel
Afmetingen94 x 71 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
€ 100
Jan Punt - Het Seglis en de Boompoort te Alkmaar kopen? Bied vanaf 70!
Jan Punt (1711-1779) Nederlands Het Seglis en de Boompoort te Alkmaar
TechniekGravure
Afmetingen16 x 26 cm (h x b)
€ 70
Edzard Koning - Huisje bij Nunspeet kopen? Bied vanaf 40!
Edzard Koning (1869-1954) Nederlands Huisje bij Nunspeet
TechniekLitho
Afmetingen44 x 59.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Batavus Westerhuis - Collage, Opgroeiend - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Batavus Westerhuis (1915-2002) Nederlands Collage, Opgroeiend - Ingelijst
TechniekCollage
Afmetingen68.5 x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Jan Sluijters - Zich afdrogend naakt kopen? Bied vanaf 210!
Jan Sluijters (1881-1957) Nederlands Zich afdrogend naakt
TechniekLitho
Afmetingen35 x 25.5 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 210
Paul Werner - Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Paul Werner (1930) Nederlands Gouache op papier, Roze rotsen Ploumanach - Ingelijst
TechniekGouache
Afmetingen52 x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Meindert Zaalberg - aardewerk servies kopen? Bied vanaf 75!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands aardewerk servies
Afmetingen13.5 x 28 x 28 cm (h x b x d)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 75
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 55!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Waterpoort Tiel
TechniekEts
Afmetingen53 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 55
Willem Witsen - Turfschepen in de Oude Schans kopen? Bied vanaf 1000!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Turfschepen in de Oude Schans
TechniekEts
Afmetingen58 x 71.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.000
Adri Pieck - straatje in Amersfoort, "Oude huisjes bij den toren" kopen? Bied vanaf 125!
Adri Pieck (1894-1982) Nederlands straatje in Amersfoort, "Oude huisjes bij den toren"
TechniekPotlood
Afmetingen53.5 x 20.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Harrie Kuyten - Naakte man kopen? Bied vanaf 125!
Harrie Kuyten (1883-1952) Nederlands Naakte man
TechniekPotlood
Afmetingen76.5 x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 125
Toon Pluymers - De stoelenmatter - Ets kopen? Bied vanaf 40!
Toon Pluymers (1910-1967) Nederlands De stoelenmatter - Ets
TechniekEts
Afmetingen42 x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 40
Hendrikus Roodenburg - Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm kopen? Bied vanaf 80!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Ingelijste kleurenets, Wassenaar - 1951 - Lijst, 61 x 73 cm
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen61 x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Hendrikus Roodenburg - Middelburg. 10-18 mei 1940 kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg (1895-1987) Nederlands Middelburg. 10-18 mei 1940
TechniekGravure
Afmetingen49 x 49 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Albert Zwartjes - Aquarel prent. Huisjes voor kerk kopen? Bied vanaf 15!
Albert Zwartjes (1902-1976) Nederlands Aquarel prent. Huisjes voor kerk
TechniekAquarel
Afmetingen31 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 15
De Ruys-Tydeman - hondenportret kopen? Bied vanaf 225!
De Ruys-Tydeman (1889-1967) Nederlands hondenportret
TechniekGouache
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 225
Nico Molenkamp - hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands hardcover, gesigneerd met uitgebreide opdracht
TechniekHardcover
Afmetingen29 x 25 cm (h x b)
€ 45
Afmetingen134 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.100
Willem Witsen - Binnenkant met afbraak kopen? Bied vanaf 160!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Binnenkant met afbraak
TechniekEts
Afmetingen51 x 63.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 160
Willem Witsen - Vrouw bij appelboom kopen? Bied vanaf 250!
Willem Witsen (1860-1923) Nederlands Vrouw bij appelboom
TechniekEts
Afmetingen56 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 250
Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets kopen? Bied vanaf 55!
TechniekEts
Afmetingen6.5 x 13 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 55
Cees Bantzinger - Naakt. Zittende vrouw. Gemengde techniek. kopen? Bied vanaf 139!
Cees Bantzinger (1914-1985) Nederlands Naakt. Zittende vrouw. Gemengde techniek.
TechniekPen (Inkt)
Afmetingen37 x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 139
Adam Potgieter - Landschap kopen? Bied vanaf 60!
Adam Potgieter (1899-1982) Nederlands Landschap
Afmetingen53 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 60
Francois Albert Mooy - Place du tetre kopen? Bied vanaf 500!
Francois Albert Mooy (1844-1968) Nederlands Place du tetre
Afmetingen58 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 500
Hans van Dokkum - De krillemonus kopen? Bied vanaf 25!
Hans van Dokkum (1908-1995) Nederlands De krillemonus
TechniekLitho
Afmetingen34 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 25
Cornelis Vreedenburgh - Aangemeerde boot kopen? Bied vanaf 335!
Cornelis Vreedenburgh (1880-1946) Nederlands Aangemeerde boot
TechniekPotlood
Afmetingen40 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 335
Gerrit de Jong - Stilleven boek en schelp kopen? Bied vanaf 1000!
Gerrit de Jong (1905-1978) Nederlands Stilleven boek en schelp
Afmetingen42 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
TechniekLitho
Afmetingen47 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 75
Dirk Smorenberg - Olieverf of doek, Besneeuwde molens bij Ankeveen - Ingelijst kopen? Bied vanaf 2000!
Dirk Smorenberg (1883-1960) Nederlands Olieverf of doek, Besneeuwde molens bij Ankeveen - Ingelijst
Afmetingen72 x 54.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 2.000
Anthonie Pieter Schotel - Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat. kopen? Bied vanaf 1000!
Anthonie Pieter Schotel (1890-1958) Nederlands Stoomboten op zee. Recent helemaal laten schoonmaken, in zeer goede staat.
Afmetingen52 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 1.000
Meindert Zaalberg - Zonder titel kopen? Bied vanaf 100!
Meindert Zaalberg (1907-1989) Nederlands Zonder titel
Afmetingen6 x 32 cm (h x b)
GesigneerdGemerkt/Merksticker
€ 100
Nicolaas Wijnberg - Gesigneerde litho - "Libertad"- 1983 - 16/100 kopen? Bied vanaf 65!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Gesigneerde litho - "Libertad"- 1983 - 16/100
TechniekLitho
Afmetingen50 x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Jan Voerman (jr.) - Paardebloemen en Anemonen&Lelies - Litho's kopen? Bied vanaf 10!
Jan Voerman (jr.) (1890-1976) Nederlands Paardebloemen en Anemonen&Lelies - Litho's
TechniekLitho
Afmetingen27 x 18.5 cm (h x b)
€ 10
Antoon Hemert - kleurenets: Hofje van Loo of St.-Elisabeths Gasthuishofje te Haarlem kopen? Bied vanaf 75!
Antoon Hemert (1883-1944) Nederlands kleurenets: Hofje van Loo of St.-Elisabeths Gasthuishofje te Haarlem
TechniekEts
Afmetingen38 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Nicolaas Wijnberg - Warenar lekker Jules Royards kopen? Bied vanaf 80!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Warenar lekker Jules Royards
TechniekAquarel
Afmetingen66.5 x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 80
Johannes Graadt van Roggen - Kerk in Bergen kopen? Bied vanaf 85!
Johannes Graadt van Roggen (1867-1959) Nederlands Kerk in Bergen
TechniekEts
Afmetingen37 x 47 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 85
Arnout Colnot - Schilderij van Arnout Colnot (1887-1983) Amsterdam-Bergen kopen? Bied vanaf 380!
Arnout Colnot (1887-1983) Nederlands Schilderij van Arnout Colnot (1887-1983) Amsterdam-Bergen
Afmetingen40 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstOp Spieraam
€ 380
Nicolaas Wijnberg - Groep Poppen kopen? Bied vanaf 350!
Nicolaas Wijnberg (1918-2006) Nederlands Groep Poppen
TechniekGouache
Afmetingen36 x 49 cm (h x b)
€ 350
Casper Marinus Kouw - Twee bomen. kopen? Bied vanaf 10!
Casper Marinus Kouw (1865-1939) Nederlands Twee bomen.
TechniekHoutskool
Afmetingen55 x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 10