Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel

Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 50!
Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 50!Hendrikus Roodenburg - Waterpoort Tiel kopen? Bied vanaf 50!
  • Hendrikus Roodenburg (1895-1987)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1922
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 30 x 20 cm (h x b)
Incl. lijst 53 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 21/40
Prachtige ets van Hendrikus Roodenburg. Waterpoort in Tiel. Werk is genummerd en rechtsonder in potlood gesigneerd.

Binnen Nederland € 7,25
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25