Museaal groot olieverf op doek.
Gesigneerd rechtsboven.
Doekmaat 120 x 90 cm. Lijstmaat 134 x 104 x 8 cm.
Lijst heeft gebruikssporen.
Dit schilderij werd rond 1930 tentoongesteld bij de kunstenaarsvereniging Sint Lucas te Amsterdam. (zie etiket op achterzijde)
Henri Frédéric Boot werd geboren te Maastricht op 8 februari 1877 en overleed te Haarlem op 3 maart 1963.
Studeerde eerst klassieke talen aan de universiteit te Leiden. (1895-1899) - niet afgemaakt.
Daarna in 1899 naar de Academie voor Beeldende Kunst te Rotterdam.
Had veel leerlingen w.o. Kees Verwey, Otto B. de Kat, Leo de Winter, Wim Steyn, Eduard Verboog en Piet Kloes.
Was lid van de kunstenaarsverenigingen Arti et Amicitiae, Sint Lucas en De Onafhankelijken. Tevens jaren lang voorzitter van de kunstenaarsvereniging "Kunst Zij Ons Doel" te Haarlem.
De foto's zijn onderdeel van de gegeven beschrijving van dit authentieke werk.
Let op: !!!!!!!Wegens het grote formaat dient het werk te worden opgehaald en kan dus niet verzonden worden!!!!!!!!