Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!
Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.
Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.
Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.
Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.
Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.
Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.
Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.
Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie
Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.
Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer
Wessel Couzijn - Gepatineerd bronzen beeld: ruiter te paard
Wout Maters - Bronzen beeld: 1983
Maya Wildevuur - Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha
Toon Koster - Bloemen. Stilleven.
Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam
Hans Mensink - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst
Andy Warhol - Portret achter een camera Nat Finkelstein
Robin Noorda - Foto, Binnenhof Den Haag - Ingelijst
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld)
David Rakia - Israëlisch landschap
Jan van der Zee - zwart-wit abstract
Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina
Corneille - Unieke Litho uit 1975 - Femme, Fleur exotique et Oiseau
Corneille - Hommage aan Hans Christian Andersen
Rien Goené - Compositie in steen en koper
Victor Vasarely - Kleuren compositie met goudkleur
Marcel van Eeden - Fantastische houtskooltekening van een trambestuurder
Anton Heyboer - Prachtig schilderij van een kip, direct van de kunstenaar gekocht
Gertrud Angelika Wetzel - "liggend naakt"
Brons - kleine torso in brons.
Brons - Abstract werk in brons
Klaas Gubbels - Zeefdruk, Zonder titel
Arnoud van den Brink - Foto, Back street alfama - Ingelijst
Maria Kapteijns - Foto, Pied de Poule - Ingelijst
Lucie Oltmans - Unieke tekening, Cousteau - Ingelijst
A Hoogendoorn - Olieverf op doek, Oude huizen - Ingelijst
Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst
Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen
Kees van Dongen - Pochoirdruk, Fini - Ingelijst
Alan David-Tu - Foto, Pink head - Ingelijst
Paul Versteeg - Foto, Rotterdam 18 - Ingelijst
Henk Koolen - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Jean Ruiter - Foto, In the hills of Ancara - Ingelijst
Marcel van Kerkvoorde - Olieverf op doek, Panorama - Ingelijst (Zeer groot)
Lieke Vreede - Ets, Tussendeuren - Ingelijst
Corneille - Litho, Herbes - Ingelijst
Corneille - Zeefdruk, Zonder titel (Dame in gedachten) - Ingelijst
Corneille - Litho, Femme nue sur canapé - Ingelijst
Lawrence Weiner - Zeefdruk/emaille, Stars don't stand still in the sky