3. Informatie
  5. Item verkopen

Kunst verkopen

Snel een gemakkelijk kunst in de veiling plaatsen

Naar het aanbod
Geen verkoperscommissieGroot bereik onder kunstliefhebbersKosteloze taxaties

Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!

Zelf kunst veilen, zo werkt het!

Stap 1: Selecteer een categorie, type en kunstenaar

Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.

Stap 2: Specificaties, omschrijving en afbeeldingen

Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.

Stap 3: Bepaal het openingsbod

Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.

Stap 4: Locatie, afhalen, verzenden en/of bezorgen

Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.

Stap 5: Bepaal de veilingduur

Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.

Afhandeling met de koper

Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.

Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.

Vraag een gratis en vrijblijvende taxatie aan

Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie

Uw collectie ontzamelen via de Veilingmeester

Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.

Maak een account aan

Populaire items

Jan Tullemans - Portret van een dame kopen? Bied vanaf 400!

Jan Tullemans - Portret van een dame

€ 400
Corneille - Antieke litho Vlucht van vogels 4/12 - 1960 kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Antieke litho Vlucht van vogels 4/12 - 1960

€ 350
Chris Ofili - Tempest, paradise by night - 2010 kopen? Bied vanaf 1995!
Grafiek (handgesigneerd)

Chris Ofili - Tempest, paradise by night - 2010

€ 1.995
Salvador Dali - Shakespeare: Henry IV - Kleurenets - 1971 kopen? Bied vanaf 550!
Grafiek (handgesigneerd)

Salvador Dali - Shakespeare: Henry IV - Kleurenets - 1971

€ 550
David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976 kopen? Bied vanaf 6900!
Grafiek (handgesigneerd)

David Hockney - The Old Guitarist - Aquatint, Ets - 1976

€ 6.900
Peter Doig - Untitled (Canoe) kopen? Bied vanaf 1950!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Doig - Zonder titel (Kano)

€ 1.950
Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XVII Certificaat van echtheid) kopen? Bied vanaf 155!

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap /DUO XVII Certificaat van echtheid)

€ 155
Kees Gerritse - Olieverf op doek , Zonder titel – 140 x 110 cm. - 1988 kopen? Bied vanaf 300!

Kees Gerritse - Olieverf op doek , Zonder titel – 140 x 110 cm. - 1988

€ 300
Ernst Ludwig Kirchner - Abtrieb der Kühe - Radierung von 1922 kopen? Bied vanaf 6600!
Grafiek (handgesigneerd)

Ernst Ludwig Kirchner - Het drijven van de koeien - ets uit 1922

€ 6.600
Hans Habraken - Emaillen schaal met pruimen kopen? Bied vanaf 399!

Hans Habraken - Emaillen schaal met pruimen

€ 399
Gerti Bierenbroodspot - Fallen Head / Baalbek (GROOT) kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Gerti Bierenbroodspot - Fallen Head / Baalbek (GROOT)

€ 175
18k witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,55ct - F/G - VS/SI kopen? Bied vanaf 550!
Sieraden

18k witgouden ring bezet met briljant geslepen diamant tot. 0,55ct - F/G - VS/SI

€ 550
14k rosé gouden collier met parel en single cut geslepen diamant 0.20ct - 45cm kopen? Bied vanaf 250!
Sieraden

14k rosé gouden collier met parel en single cut geslepen diamant 0.20ct - 45cm

€ 250
Judith Braun - Sculptuur “ Kracht door eenheid “ zeldzaam kopen? Bied vanaf 129!
Beeld / Object

Judith Braun - Sculptuur “ Kracht door eenheid “ zeldzaam

€ 129
Klaas van den Berg - Sculptuur “ De ondersteunende man “. zeldzaam kopen? Bied vanaf 129!
Beeld / Object

Klaas van den Berg - Sculptuur “ De ondersteunende man “. zeldzaam

€ 129
Herman Muys - Mooi beeld van aardewerk/keramiek, Wandelaar kopen? Bied vanaf 350!
Beeld / Object

Herman Muys - Mooi beeld van aardewerk/keramiek, Wandelaar

€ 350
Helen Nieuwendijk - Brons beeldje, Dansend paar kopen? Bied vanaf 80!
Beeld / Object

Helen Nieuwendijk - Brons beeldje, Dansend paar

€ 80
Dirk Filarski - Aquarel, Hooimijt - Ingelijst kopen? Bied vanaf 800!
Tekening / Aquarel

Dirk Filarski - Aquarel, Hooimijt - Ingelijst

€ 800
Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Grafiek (handgesigneerd)

Liesbeth Rahder - Zeefdruk (blauw/goud kleurig), Zonder titel - Ingelijst

€ 40
Herman Muys - Mooi object van aardewerk/keramiek, Container (met deksel) kopen? Bied vanaf 300!
Beeld / Object

Herman Muys - Mooi object van aardewerk/keramiek, Container (met deksel)

€ 300
Linda Verkaaik - Koperen beeld op stenen voet, The Wave kopen? Bied vanaf 60!
Beeld / Object

Linda Verkaaik - Koperen beeld op stenen voet, The Wave

€ 60
Ria Jeuris - Acryl op doek, Onderhuidse Verhalen kopen? Bied vanaf 150!

Ria Jeuris - Acryl op doek, Onderhuidse Verhalen

€ 150
Bettina Rheims - Chambre Close, 26 août, Paris - handsigniert kopen? Bied vanaf 80!
Fotografie

Bettina Rheims - Chambre Close, 26 augustus, Parijs

€ 80
Helmut Newton - "Office Love, Paris" 1976 kopen? Bied vanaf 90!
Fotografie

Helmut Newton - "Office Love, Parijs" 1976

€ 90
Dick Cassee - Ets, Inish kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Dick Cassee - Ets, Inish

Huidig bod
€ 10
1 bieding
Jurgen Partenheimer - Originele tekening, Per schüchterne zauderder kopen? Bied vanaf 200!
Tekening / Aquarel

Jurgen Partenheimer - Originele tekening, Per schüchterne zauderder

€ 200
Meta Joanknecht - Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper. kopen? Bied vanaf 40!
Beeld / Object

Meta Joanknecht - Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper.

€ 40
Vincent Dame - Aardewerk, Vrouwfiguur kopen? Bied vanaf 50!
Beeld / Object

Vincent Dame - Aardewerk, Vrouwfiguur

€ 50
Clemens Briels - Handbewerkte zeefdruk, La emperatriz de la mar - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

Clemens Briels - Handbewerkte zeefdruk, La emperatriz de la mar - Ingelijst (Zeer groot)

€ 200
Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008 kopen? Bied vanaf 200!
Fotografie

Mert Alas & Marcus Piggott - "Kate Moss" 2008

€ 200
Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen kopen? Bied vanaf 80!

Ruud Nelissen - Olieverf op paneel, Balonnen

€ 80
Johan van Loon - Porselein vaas kopen? Bied vanaf 150!
Glas / Keramiek

Johan van Loon - Porselein vaas

€ 150
Abdol Motavassel - Tekening, Drie wolken - Ingelijst kopen? Bied vanaf 50!
Tekening / Aquarel

Abdol Motavassel - Tekening, Drie wolken - Ingelijst

€ 50
Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op paneel, Portret Joby - Ingelijst kopen? Bied vanaf 10!

Niet of onleesbaar gesigneerd - Olieverf op paneel, Portret Joby - Ingelijst

€ 10
Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat kopen? Bied vanaf 75!
Prenten & Uitgaves

Jeanne Bieruma Oosting - Ets - De Aap en de Kat

€ 75
Joan Miro - La danse de Feu 1963 kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Joan Miro - La danse de Feu 1963

€ 225
Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex kopen? Bied vanaf 85!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Klashorst - Zeefdruk - Yellow Princess - 125 ex

€ 85
Gerrit de Vries - Vliegende Architect kopen? Bied vanaf 350!

Gerrit de Vries - Vliegende Architect

€ 350
Har Sanders - Ingelijste acrylverf: "Spiraal" - 2010 kopen? Bied vanaf 250!

Har Sanders - Ingelijste acrylverf: "Spiraal" - 2010

€ 250
Hendrik Valk - Schildering achter glas : begrijp toch! -1969 kopen? Bied vanaf 275!

Hendrik Valk - Schildering achter glas : begrijp toch! -1969

€ 275
Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Aluminium beeld op houten sokkel kopen? Bied vanaf 10!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Abstract Aluminium beeld op houten sokkel

€ 10
Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte kopen? Bied vanaf 75!
Glas / Keramiek

Floris Meydam - Regina Goud vaas: Ruimte

Huidig bod
€ 75
1 bieding
Nico van Bekkum - de stad kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Nico van Bekkum - de stad

€ 10
Una Henry - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Una Henry - zonder titel

€ 45
JCJ VANDERHEYDEN - Propeller (zeer groot!) kopen? Bied vanaf 925!
Grafiek (handgesigneerd)

JCJ VANDERHEYDEN - Propeller (zeer groot!)

€ 925
Monique Wijbrands - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Grafiek (handgesigneerd)

Monique Wijbrands - zonder titel

€ 45
Marion Crezee - zonder titel kopen? Bied vanaf 15!
Tekening / Aquarel

Marion Crezee - zonder titel

€ 15
Nicolaas van der Waay - tekening van een slapende kat kopen? Bied vanaf 60!
Tekening / Aquarel

Nicolaas van der Waay - tekening van een slapende kat

€ 60
Jan Lemmens - Baden in maanlicht kopen? Bied vanaf 60!

Jan Lemmens - Baden in maanlicht

€ 60
Meinert Volkers - Muzikant (Opnieuw in veiling) kopen? Bied vanaf 10!

Meinert Volkers - Muzikant (Opnieuw in veiling)

Huidig bod
€ 20
3 biedingen

Direct een item in de veiling plaatsen