Herman Brood - Sculptuur van Kunsthars FOR EVER (friends)
Herman Brood - Grote versie handbeschilderd 3D beeld: 'De Huzaar'(met certificaat Xandra Brood)
Meta Joanknecht - Grote schaal in gemengde techniek, o.a. koper.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1932. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder. Getiteld linksonder. "Druk van den etser" middenonder.
Beeldmaat 38 x 31 cm. Bladmaat 51,5 x 41,5 cm. Losbladig.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 20-12-2016 om 14:45 |
Eindtijd | 31-12-2016 om 19:45 |