Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1925 |
Techniek | Ets |
Stijl | Romantisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 53.0 x 73.0 cm (h x b) |
Incl. lijst | 77.0 x 97.0 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten en Technische Wetenschappen in Rotterdam als leerling van Alexander Henri.
Hij gaf later les aan diezelfde Academie in Rotterdam.
Aart Bijl was bekend om zijn havengezichten, scheepsafbeeldingen, stadsgezichten en landschappen
Het hier getoonde object is een grote, bekende ets van Aart Bijl, die in de voor- en naoorlogse jaren in meer
dan één scheepvaartkantoor in Rotterdam de directiekamer sierde. De ets maakt
sinds 1984 deel uit van de collectie "Rijnmond Toen" onder nr 069-AB.
De ets is licht gebruind, maar in uitstekende staat.
De ets is ingelijst in een zuurvrij passe-partout
en aluminium Barth lijst
Afmetingen: Afbeelding 730 x 530 | Lijst 970
x 770 x 25
De ets is gesigneerd en geannoteerd in de marge met potlood als volgt:
l.o. : “Maas voor Rotterdam”, m.o. “Druk van den etser” en r.o. “Aart Bijl 1925”
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
De ets is weliswaar licht gebruind, maar onbeschadigd. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland |
Objectlocatie | Berkel en Rodenrijs, Nederland |
Starttijd | 26-10-2021 om 16:48 |
Eindtijd | 30-10-2021 om 20:17 |