Aart Roos - houtskool tekening - 'Blackbird' - 259B

Aart Roos - houtskool tekening - 'Blackbird' - 259B kopen? Bied vanaf 125!
  • Aart Roos (1919-2009)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1989
TechniekHoutskool
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Aart (Adriaan) Roos (1919 Zaandam - 2009 Purmerend) graficus, glasschilder, wandschilder, monumentaal kunstenaar, schilder, tekenaar, lithograaf, docent aan academie, vervaardiger van mozaïek, textielkunstenaar. Opleiding Rijksakademie van beeldende kunsten (Amsterdam)

Komt uit de BKR collectie

Starttijd:23-08-2022 om 10:00
Eindtijd:06-09-2022 om 19:52
Openingsbod € 125
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa