Prachtige rotaprent van Aat Veldhoen.
Veldhoen groeide op in Amsterdam en leerde het vak van kunstenaar van zijn vader Arie Veldhoen (1907 – 1955). Deze was eerst reclameschilder maar volgde later een opleiding tot kunstschilder aan de Rijksakademie in Amsterdam.
Veldhoen begon zijn carrière als tekenaar, maar al snel kreeg hij naam als vrij kunstenaar en bekwaamde zich als graficus.
Hij maakte graag gedetailleerde tekeningen en schilderijen van duinlandschappen, zelfportretten, naakte vrouwen en vrijende stellen.
Prent van Aat Veldhoen, gesigneerd en gedateerd. De afbeelding is ca 48x33 cm.
De conditie is goed, zeker gezien de leeftijd (1964).
Wordt zorgvuldig verpakt en verzonden, alleen binnen Europa.