Aat Veldhoen - Amoureus koppel - Rotaprint

Aat Veldhoen - Amoureus koppel - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!
Aat Veldhoen - Amoureus koppel - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Amoureus koppel - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Amoureus koppel - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Amoureus koppel - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Amoureus koppel - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!Aat Veldhoen - Amoureus koppel - Rotaprint kopen? Bied vanaf 70!
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1964
Techniek Rotaprint
Stijl Romantisch
Onderwerp Erotiek
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 35 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Rotaprint door Aat Veldhoen
Fraai blad, niet eerder ingelijst geweest
Voorstelling van een amoureus koppel
Losbladig, beeldmaat 20x29, bladmaat 35x40
Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o.: 'Veldhoen 64'

Authenticiteit volledig gegarandeerd
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 40,00