FA. (1)

Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint

Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!
Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!Aat Veldhoen - Portret van een Vrouw - Rotaprint kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (72)
  • Aat Veldhoen (1934-2018)
TypeBijzondere Uitgaves
Jaartal1965
TechniekVaria
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
Afmetingen35 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt
Rotaprint door Aat Veldhoen
Voorstelling van een vrouw met weelderige haardos
Losbladig, beeldmaat 35x32, bladmaat 50x35
Gedateerd en gesigneerd in de druk r.o.: '65 Veldhoen'
Authenticiteit volledig gegarandeerd

Sluit over 6d 23u 20m 20s
Huidig bod€ 1
Volgend minimum bod: € 3
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieOegstgeest, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:13-05-2022 om 12:18
Eindtijd:27-05-2022 om 19:18
GNS83
gisteren / 23:16
€ 1