Ab Steenvoorden, Vogelman 1, ets - Verkocht

Ab Steenvoorden, Vogelman 1, ets kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 10,00

Ab Steenvoorden, Vogelman 1, ets kopen? Bied vanaf 10!Ab Steenvoorden, Vogelman 1, ets kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  AdeNeef

49 verkochte items
  • Ab Steenvoorden (1933-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets 22/50, 5 x 6 cm., in prima staat.

Ingelijst, 11 x 14 x 3 cm.

ZZZW

Ab Steenvoorden (1933-2010)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  AdeNeef

49 verkochte items
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:01-12-2017 om 17:53
Eindtijd:11-12-2017 om 19:53
Todorus
10 dec. / 18:28
€ 10