Abe Gerlsma - Noorderhaven Harlingen - Verkocht

Noorderhaven Harlingen kopen? Bied vanaf 160!
Grafiek (handgesigneerd)

Noorderhaven Harlingen kopen? Bied vanaf 160!Noorderhaven Harlingen kopen? Bied vanaf 160!Noorderhaven Harlingen kopen? Bied vanaf 160!
  • Abe Gerlsma (1909-2012)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurets, potlood gesigneerd rechtsonder, getiteld linksonder.

Beeldmaat 39 x 49 cm. Bladmaat 56 x 66 cm. Losbladig.

Abe Gerlsma is geboren te Franeker in 1919 en overleden aldaar in 2012.