Novy Bor - Jan-Willem van Zijst - Glaskunstbeurs jaarobject
Jan Steen - Pointe Terre ( wijzend naar de grond)
Huib Noorlander - Bronzen bustier op fluweel: "De grote leegte" - 1979 (sterk afgeprijsd!)
Les Deux Garçons - Bronzen beeld - 'Oorvoet'
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie kleuren ets van Ad Arma uit 1993.
Het werk is gesigneerd, betiteld en genummerd 3/5.
De afmetingen zijn: 30 x 39 cm en is in goede conditie.
Objectlocatie | Arkel, Nederland |
Starttijd | 22-11-2017 om 19:29 |
Eindtijd | 2-12-2017 om 20:29 |