Ad Beekmans - MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT - Verkocht

MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT kopen? Bied vanaf 1!MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT kopen? Bied vanaf 1!MAN op PAARD in CIRCUS van BEEKMANS BRABANT kopen? Bied vanaf 1!
  • Ad Beekmans (1904-1978)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel

AD BEEKMANS

man op paard

VETKRIJT TEKENING IN DE MAAT 17 X 21 CM

gesigneerd onder A Beekmans

gedateerd 1966

HERKOMST ; NALATENSCHAP VAN DE KUNSTENAAR

zonder lijst

COMBINEREN VAN VERZENDKOSTEN IS MOGELIJK bij meerdere aankopen

KLEINE MEESTERS HEBBEN GROTE TOEKOMST