Ad Blok van der Velden - Texel - Verkocht

Ad Blok van der Velden - Texel kopen? Bied vanaf 250!
Tekening / Aquarel

Ad Blok van der Velden - Texel kopen? Bied vanaf 250!Ad Blok van der Velden - Texel kopen? Bied vanaf 250!Ad Blok van der Velden - Texel kopen? Bied vanaf 250!Ad Blok van der Velden - Texel kopen? Bied vanaf 250!Ad Blok van der Velden - Texel kopen? Bied vanaf 250!Ad Blok van der Velden - Texel kopen? Bied vanaf 250!Ad Blok van der Velden - Texel kopen? Bied vanaf 250!
  • Ad Blok van der Velden (1913-1980)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1956
Techniek Aquarel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 27 x 36.5 cm (h x b)
Incl. lijst 38.5 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ad Blok van der Velden (1913-1980)
"Texel"
aquarel op papier, ingelijst achter glas, 27x36,5 (met lijst: 38,5x49 cm)
gesigneerd, gedateerd en getiteld 'Blok v.d. Velden/Texel 1956' (linksonder)

Verzenden mogelijk in overleg.
ConditieRedelijk
Papier is wat vergeeld/verkleurd, kleur is wel aanwezig en verder geen beschadigingen.

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  deZichtbaereWerelt
Lid sinds 2022
14 verkochte items
49 cm
38.5 cm
36.5 cm
27 cm