Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 2000 t/m Heden |
Techniek | Aquarel |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 34 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Aquarel van Ad Kikkert (1914-1995). Fraaie origineel werk.
Het behoort tot de mogelijkheden om het werk voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 26-12-2022 om 12:51 |
Eindtijd | 20-2-2023 om 8:38 |