Ad Kikkert - aquarel

Ad Kikkert - aquarel kopen? Bied vanaf 45!
Ad Kikkert - aquarel kopen? Bied vanaf 45!Ad Kikkert - aquarel kopen? Bied vanaf 45!
  • Ad Kikkert (1914-1995)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen34 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel van Ad Kikkert (1914-1995). Fraaie origineel werk.

Het behoort tot de mogelijkheden om het werk  voor u op te slaan om het op een later tijdstip af te halen.

Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Ad Kikkert (1914-1995)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
45 cm
34 cm
Starttijd:04-07-2022 om 11:44
Eindtijd:17-07-2022 om 21:20
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland