Ad Schouten - zonder titel - Verkocht

Ad Schouten - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 1,00

Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ad Schouten (1946-2017)
Jaartal1995
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage; 300 exemplaren
Ad Schouten.
Offsetlitho uitgegeven ter gelegenheid van de tentoonstelling van Ad Schouten bij xx multiple galerie
niet gesigneerd

Ad Schouten (1946-2017)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Renee
FA. (50)

2660 verkochte items
42 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 1,00
Starttijd:25-07-2019 om 08:12
Eindtijd:29-07-2019 om 19:11
vaneijzeren
26 jul. / 11:31
€ 1