Ad van Riel - Hoofd (2) - Verkocht

Ad van Riel - Hoofd (2) kopen? Bied vanaf 70!

Verkoopprijs: € 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
  • Ad van Riel (1959)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1994
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Gewassen inkt op papier.

Ad van Riel (1959)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

243 verkochte items
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 80,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-07-2020 om 19:46
Eindtijd:11-07-2020 om 19:09
wuwei
10 jul. / 16:49
€ 70