Ad van Riel - The Human Nature (12) - Verkocht

Ad van Riel - The Human Nature (12) kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Ad van Riel (1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
TechniekGemengde Druktechniek
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1
Collage op papier op karton uit 1997. Niet in lijst.

Ad van Riel (1959)

Alle items van deze kunstenaar(3)
Geplaatst door  advanriel
FA. (9)

243 verkochte items
30 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 46,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-10-2020 om 23:56
Eindtijd:24-10-2020 om 21:55
ElleW
18 okt. / 13:26
€ 40