Piet de Regt - Vaart met ophaalbrug
Jan Bevort - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst
Isabella von Mikulicz-Breyer - Portret jongen.
Dirk Filarski - Aquarel, Koedijk - Ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2004 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 43 x 73 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | E.A . I/X |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
In goede staat. Een heel klein scheurtje aan de rechter zijkant, zie foto's voor een goede indruk. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 28-11-2022 om 15:37 |
Eindtijd | 9-12-2022 om 22:33 |