950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Hout/Linosnede |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 42 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 8/20, e.d |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. Op het witte gedeelte, om de voorstelling, zitten wat kreukels en punaise gaatjes. Op de achterkant zitten plakresten van een vorige inlijsting. Goed ingelijst valt niet meer op. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 12-7-2021 om 19:52 |
Eindtijd | 4-12-2021 om 13:31 |