5. Ada Buitelaar

Ada Buitelaar (1940-1997)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

Ada BUITELAAR (Den Haag 1940 - Den Haag 1997)

Ada Buitelaar - Linosnede - 1978 kopen? Bied vanaf 45!

Ada Buitelaar - Linosnede - 1978

Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro

Eindtijd21-07-2021 om 19:47

Jaartal1978
TechniekHout/Linosnede
Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst