Adine Engelman - Abstracte compositie 1966 - Verkocht

Adine Engelman - Abstracte compositie 1966 kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 60,00

Adine Engelman - Abstracte compositie 1966 kopen? Bied vanaf 75!Adine Engelman - Abstracte compositie 1966 kopen? Bied vanaf 75!Adine Engelman - Abstracte compositie 1966 kopen? Bied vanaf 75!Adine Engelman - Abstracte compositie 1966 kopen? Bied vanaf 75!Adine Engelman - Abstracte compositie 1966 kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Fluxwear
FA. (4)

Lid sinds 2017
46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Adine Engelman (1937)
Jaartal1966
TechniekMonotype
StijlAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Abstracte compositie door de Haarlemse kunstenaar Adine Engelman ( 1937 - 2015 )

 Het werk wordt - vlak en aangetekend - verzonden , maar kan desgewenst worden opgehaald.

Verkeert in goede conditie, enkele te verwaarlozen deukjes... zie de afbeeldingen

Adine Engelman (1937)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Fluxwear
FA. (4)

Lid sinds 2017
46 verkochte items
55 cm
80 cm
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:08-12-2019 om 13:57
Eindtijd:22-12-2019 om 08:32
Garage
22 dec. / 00:21
€ 60