Adrien Holy - Havenarbeid - Verkocht

Adrien Holy - Havenarbeid kopen? Bied vanaf 45!
Adrien Holy - Havenarbeid kopen? Bied vanaf 45!Adrien Holy - Havenarbeid kopen? Bied vanaf 45!
  • Adrien Holy (1898-1979)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1952
TechniekLitho
StijlRealistisch
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200 exemplaren

Grafiek van Adrien Holy (1898-1979). Met potlood gesigneerd en genummerd.

Tevens kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Adrien Holy (1898-1979)

Zwitsers Zwitsers

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2730 verkochte items
Alle items van deze verkoper (469)
50 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 47,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:23
Eindtijd:19-01-2023 om 17:00
ardworks
18 jan. / 15:48
€ 41