5. Adrien Holy

Adrien Holy (1898-1979)

2 aangeboden items / 0 verkochte items

Adrien HOLY (Saint-Imier 1898 - Genève 1979)

Zwitsers

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Adrien Holy - Litho Havengezicht kopen? Bied vanaf 25!

Adrien Holy - Litho Havengezicht

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:09

Jaartal1952
TechniekLitho
Afmetingen39 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Adrien Holy - Litho kopen? Bied vanaf 25!

Adrien Holy - Litho

Geplaatst doorCello1

Eindtijd30-07-2021 om 19:35

Jaartal1949
TechniekLitho
Afmetingen37.5 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst