Marcus van Hoorn - Zeefdruk, Titel, "Hollandse Pyramide"
Marc Ottee - Stilleven met witte en rode lelies - Olieverf op doek, Ingelijst
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Charmant landschap van de bekende schilder A.H, (Herman) Gouwe. Met (eenvoudige) lijst. Waarschijnlijk een vroeg werk van hem uit de periode dat hij rondtrok in Spanje en Italie (1903-1905).
Starttijd | 19-11-2016 om 18:23 |
Eindtijd | 1-12-2016 om 18:33 |