Albert Neuhuys - Schiedam - Verkocht

Albert Neuhuys - Schiedam kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Albert Neuhuys - Schiedam kopen? Bied vanaf 35!Albert Neuhuys - Schiedam kopen? Bied vanaf 35!Albert Neuhuys - Schiedam kopen? Bied vanaf 35!Albert Neuhuys - Schiedam kopen? Bied vanaf 35!Albert Neuhuys - Schiedam kopen? Bied vanaf 35!
  • Albert Neuhuys (1844-1914)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen26.5 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst41.5 x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Stadgezicht van Schiedam, gemaakt door Albert Neuhuys.
Met potlood getiteld en gesigneerd.
Ondanks de ouderdom in goede staat.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 11,00

Albert Neuhuys (1844-1914)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Arica45
130 verkochte items
Alle items van deze verkoper (21)
46 cm
41.5 cm
32 cm
26.5 cm