18k witgouden ring bezet met bolsjewiek geslepen diamant tot. 0,14ct - rm 17.25
Toni Stadler - Twee litho's 'Schwebende' en 'Zonder titel'
Fernand Leger - silkscreen in colors on wove paper,1954
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Houtsnede uit 1927. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsboven.
Momogram in het blok linksonder.
Beeldmaat 28,5 x 37,5 cm. Bladmaat 37 x 43 cm.
Onder passe-partout.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 4-10-2017 om 19:42 |
Eindtijd | 18-10-2017 om 19:42 |