Aldert Mantje - Zonder titel - Verkocht

Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Aldert Mantje (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 cm x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage: 100 ex

Aldert Mantje
Zeefdruk uit de portfolio: 10 jaar later
Drukker; Zeger Reijers
nr. 36/ 100

Aldert Mantje (1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Renee
FA. (51)

2860 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
62 cm
90 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:08-06-2018 om 10:47
Eindtijd:15-06-2018 om 16:00
AbvandeWakker
15 jun. / 10:14
€ 35