Aldert Mantje - Zonder titel - Verkocht

Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!Aldert Mantje - Zonder titel kopen? Bied vanaf 35!
  • Aldert Mantje (1954)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen90 x 62 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageoplage: 100 ex

Aldert Mantje
Zeefdruk uit de portfolio: 10 jaar later
Drukker; Zeger Reijers
nr. 36/ 100

Binnen Nederland € 11,00

Aldert Mantje (1954)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Renee
2971 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
62 cm
90 cm

ObjectlocatieRotterdam,  Nederland
Starttijd8-6-2018 om 10:47
Eindtijd15-6-2018 om 16:00
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken