5. Aldert Mantje

Aldert Mantje (1954)

1 aangeboden items / 32 verkochte items

FA. (13 x Favoriet)

Aldert MANTJE (Velsen-Zuid 1954)

Aldert Mantje - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio kopen? Bied vanaf 1!

Aldert Mantje - Zeefdruk uit het Art Finance Portfolio

Geplaatst doorVeilingmeester

Eindtijd09-08-2021 om 20:11

Afmetingen105 cm x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst