Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Fotografie |
Jaartal | 1924 |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Stijl | Surrealistisch |
Onderwerp | Portret |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.2 x 22.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Oplage | unbekannt |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Fotografische afdruk van het originele negatief van 'The Painter A. Shevchenko', gelatine zilverdruk. 29,2 x 22,6 cm. Verso adresstempel en stempel "Foto Rodtschenko" (beide in Cyrillisch) Fotoprint voor de Vereniging Griffelkunst (245 B 3) uit 1987. De originele foto is uit 1924. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hamburg, Duitsland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Hamburg, Duitsland |
Starttijd | 17-8-2022 om 16:41 |
Eindtijd | 22-2-2023 om 17:35 |