Alfons Van Meirvenne - Winterlandschap

Alfons Van Meirvenne - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 385!
Alfons Van Meirvenne - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 385!Alfons Van Meirvenne - Winterlandschap kopen? Bied vanaf 385!
  • Alfons Van Meirvenne (1932)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1965
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 98 x 148 cm (h x b)
Incl. lijst 105 x 157 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
En eerder zeldzaam werk van deze kunstenaar.
Het werk is in goede staat.
Het werk is in goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-niklaas, België

Alfons Van Meirvenne (1932)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Arteva
Lid sinds 2023
1 verkochte items
Alle items (1)
157 cm
105 cm
148 cm
98 cm