Jan te Wierik - Set van 3 zeefdrukken
ARS Artigiana Deruta - Zeldzame offerschaal met diermotieven uit 1956,
Annemarie van Wolde-Mulder - Dame op terras (groot formaat) fl. 5400,-
Piotr Konkel - Groot /Gallerieprijs. 950,-
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets uit 1955. Potlood gesigneerd rechtsonder. "eigen druk" linksonder.
In de plaat gesigneerd en gedateerd linksboven.
Beeldmaat 16 x 12,5 cm. Bladmaat 24 x 19 cm. Losbladig.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 13-4-2017 om 14:40 |
Eindtijd | 27-4-2017 om 19:40 |