5. Alfred Lob

Alfred Lob (1883-1959)

2 aangeboden items / 14 verkochte items

Alfred Löb (Elberfeld 1883 - Den Haag 1953)

Nederlands Duits

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Alfred Lob - Lot van twee werken kopen? Bied vanaf 35!

Alfred Lob - Lot van twee werken

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 22:58

Jaartal1956
TechniekEts
Afmetingen37 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd01-08-2021 om 21:38

Jaartal1933
TechniekEts
Afmetingen43 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst