| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijste Ets van Alfred Manesssier. Jaar: 1944. Nummer: 5/10. Afmetingen werk incl lijst: 52.5 cm x b42.5 cm. Afmetingen voorstelling: H24 cm x b18 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Het werk kan worden afgehaald in Hoek van Holland
| Transport | |
| Garantie | |