Alfred Manessier - Alfred Manessier - ingelijste ets - 1944 - Verkocht

Alfred Manessier - ingelijste ets - 1944 kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Alfred Manessier - ingelijste ets - 1944 kopen? Bied vanaf 100!Alfred Manessier - ingelijste ets - 1944 kopen? Bied vanaf 100!Alfred Manessier - ingelijste ets - 1944 kopen? Bied vanaf 100!Alfred Manessier - ingelijste ets - 1944 kopen? Bied vanaf 100!Alfred Manessier - ingelijste ets - 1944 kopen? Bied vanaf 100!
  • Alfred Manessier (1911-1993)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Ingelijste Ets van Alfred Manesssier. Jaar: 1944. Nummer: 5/10. Afmetingen werk incl lijst: 52.5 cm x b42.5 cm. Afmetingen voorstelling: H24 cm x b18 cm. Het werk is linksonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd. Conditie: in goede staat.

Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Het werk kan worden afgehaald in Hoek van Holland

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland