Alistair McReady Bell - TRAWLERS AT OGDEN POINT - Verkocht

Alistair McReady Bell - TRAWLERS AT OGDEN POINT kopen? Bied vanaf 50!
Alistair McReady Bell - TRAWLERS AT OGDEN POINT kopen? Bied vanaf 50!Alistair McReady Bell - TRAWLERS AT OGDEN POINT kopen? Bied vanaf 50!Alistair McReady Bell - TRAWLERS AT OGDEN POINT kopen? Bied vanaf 50!Alistair McReady Bell - TRAWLERS AT OGDEN POINT kopen? Bied vanaf 50!Alistair McReady Bell - TRAWLERS AT OGDEN POINT kopen? Bied vanaf 50!Alistair McReady Bell - TRAWLERS AT OGDEN POINT kopen? Bied vanaf 50!
  • Alistair McReady Bell (1913-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1982
TechniekDroge Naald
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen19.6 cm x 32.5 cm (h x b)
Passe-partout40.5 cm x 53.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets/droge naald van de oorsponkelijk Engelse graficus Alistair Bell. Emigreerde rond het eind van de twintiger jaren van de vorige eeuw naar Canada om te studeren en te werken.

Dit werk dateert uit 1982 en is in onberispelijke staat. Gesigneerd en betiteld met potlood en in de plaat. Artists Proof  ll/iv .

Alistair McReady Bell (1913-1997)

EngelsEngelsCanadeesCanadeesAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  loverendale
FA. (19)

516 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
53.5 cm
40.5 cm
32.5 cm
19.6 cm
Dit item is verkocht voor 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-09-2022 om 13:35
Eindtijd:20-10-2022 om 09:54
Russell.postema
20 okt. / 00:17
€ 50