Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1991 |
Techniek | Ets |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Sport |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 21 x 17 cm (h x b) |
Oplage | 200 |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Starttijd | 1-11-2022 om 21:15 |
Eindtijd | 15-11-2022 om 22:30 |
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Kirchheim, Duitsland |