| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze kleurrijke litho van Alphons Freymuth is gemaakt in 1982 en afgedrukt op stevig papier. Beeldformaat 59.3 x 44.3 cm
(op een blad van 70 x 50cm.). Gesigneerd, gedateerd en oplagevermelding in potlood. De prent is in goede conditie en opgenomen in passepartout met achtervel.
Het werk wordt vlak verzonden tussen kartonplaten. Verzendkosten 10 euro.
| Transport | |
| Garantie | |