Alphons Freijmuth - FIGUUR - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Alphons Freijmuth (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Deze kleurrijke litho van Alphons Freymuth is gemaakt in 1982 en afgedrukt op stevig papier. Beeldformaat 59.3 x 44.3 cm

(op een blad van 70 x 50cm.). Gesigneerd, gedateerd en oplagevermelding in potlood. De prent is in goede conditie en opgenomen in passepartout met achtervel.

Het werk wordt vlak verzonden tussen kartonplaten. Verzendkosten 10 euro.