Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Alphons Freijmuth
Titel : Kriskros
Litho op papier
Formaat : 80 x 56 cm
Linksonder gesigneerd en gedateerd 1999
Rechtsonder oplage nummer 35 / 80
Midden onder : titel
Wordt aangetekend / verzekerd verstuurd ( NL 15,- / Be 30,- )
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland |
Objectlocatie | Waddinxveen, Nederland |
Starttijd | 17-12-2017 om 22:09 |
Eindtijd | 23-12-2017 om 20:09 |