Alphons Freijmuth - VREEMD / GROTE LITHO VAN ALPHONS FREYMUTH - Verkocht

VREEMD / GROTE LITHO VAN ALPHONS FREYMUTH kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

VREEMD / GROTE LITHO VAN ALPHONS FREYMUTH kopen? Bied vanaf 50!VREEMD / GROTE LITHO VAN ALPHONS FREYMUTH kopen? Bied vanaf 50!
  • Alphons Freijmuth (1940)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

"Constructie" van drie aan elkaar vreemde personen plus takje uit het begin van de zeventiger jaren door Alphons Freymuth.

Titel : Vreemd

Jaartal : 1971

Afmetingen beeld : 100 x 70 cm (vel)

Gesigneerd : handgesigneerd en gedateerd met potlood

Oplage : dit is 9 van 25

Ingelijst : niet ingelijst , maar voorzien van passepartout met achtervel (totaal 120 x 85 cm)

Materiaal : litho op stevig papier

Herkomst : Dienst van 's Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen Den Haag

Conditie : in zeer goede staat

Garantie : het werk wordt volledig gegarandeerd mbt authenticiteit en aangegeven conditie

Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 6.75 euro.