| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
"Constructie" van drie aan elkaar vreemde personen plus takje uit het begin van de zeventiger jaren door Alphons Freymuth.
Titel : Vreemd
Jaartal : 1971
Afmetingen beeld : 100 x 70 cm (vel)
Gesigneerd : handgesigneerd en gedateerd met potlood
Oplage : dit is 9 van 25
Ingelijst : niet ingelijst , maar voorzien van passepartout met achtervel (totaal 120 x 85 cm)
Materiaal : litho op stevig papier
Herkomst : Dienst van 's Rijks Verspreide Kunstvoorwerpen Den Haag
Conditie : in zeer goede staat
Garantie : het werk wordt volledig gegarandeerd mbt authenticiteit en aangegeven conditie
Verzending : verzending is mogelijk. Kosten 6.75 euro.
| Transport | |
| Garantie | |