Jan Sierhuis - Tekening krijt/acryl
Corneille - Tarragrafie op doek: De dame met de kat en Cobravogels
Anke Peddemors - Fado, Portugal
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Zeefdruk |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 50.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 54/100 |
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorthuizen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Voorthuizen, Nederland |
Starttijd | 9-11-2018 om 12:56 |
Eindtijd | 23-11-2018 om 20:55 |