Andre Brasilier - La femme au bouquet - Verkocht

Andre Brasilier - La femme au bouquet kopen? Bied vanaf 134!
Grafiek (handgesigneerd)

Andre Brasilier - La femme au bouquet kopen? Bied vanaf 134!Andre Brasilier - La femme au bouquet kopen? Bied vanaf 134!Andre Brasilier - La femme au bouquet kopen? Bied vanaf 134!Andre Brasilier - La femme au bouquet kopen? Bied vanaf 134!
  • Andre Brasilier (1929)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1979
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen75 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst85.5 x 65.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Zeldzame litho door Andre Brasilier
Rare lithograph by Andre Brasilier
De weerspiegeling in de glasplaat verstoort de kwaliteit van de foto's
The reflection in the glass disrupts the quality of the photos
Conditie van het werk goed, conditie van de lijst goed Condition of the work good, condition of the frame good
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50
Naar België € 40,00
Naar Duitsland € 40,00

Andre Brasilier (1929)

Frans Frans

Geplaatst door  nelleke1958
181 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
65.5 cm
85.5 cm
54 cm
75 cm

ObjectlocatieBreda,  Nederland
Starttijd9-8-2021 om 15:21
Eindtijd24-10-2021 om 15:37
Biedingen (5)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken