Christian Aigrinner - Huis met uitzicht
Jim Dine - Kleurenoffset-litho. Affiche: HEART uit 1983
Sjef van der Voort - Meisje voor de spiegel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Ets |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 41 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75 x 77 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 35 exemplaren |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Woudrichem, Nederland |
Starttijd | 25-2-2021 om 12:07 |
Eindtijd | 20-8-2021 om 13:18 |