18k bicolour gouden oorknoppen met briljant geslepen diamant tot. 0.06ct
14k witgouden ring bezet met briljant en single cut geslepen diamant tot. 0.20ct
Noor Bos - Vliegtuig propellor
Type kunstwerk | Schilderij |
Een typisch Hollands tafereeltje: eenden die relaxen op een aanlegsteiger. Dit olieverf schilderij op paneel werd door André Tigchelaar gemaakt in 2000 en is linksonder gesigneerd en gedateerd. Het formaat van het schilderij is 50x50 cm en het is ingelijst in een aluminium lijst (met een enkel krasje).
Het schilderij kan zonder verdere kosten worden afgehaald, dan wel (aangetekend) worden verzonden: aangetekend Nederland € 11; België € 25.
Starttijd | 27-9-2015 om 11:08 |
Eindtijd | 11-10-2015 om 11:08 |