Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Deze aquarel van een typisch Hollands landschap is gesigneerd en gedateerd linksonder, 2004. Het beeldformaat is 34 x 49 cm; in passe-partout is het formaat 50 x 65 cm. De aquarel is niet ingelijst.
Deze aquarel komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
De verzendkosten bedragen (Ned.) € 9 of € 11 (aangetekend). Bij afhalen zijn er geen kosten.
Starttijd | 28-12-2014 om 12:15 |
Eindtijd | 11-1-2015 om 12:15 |