Sfeervolle linosnede van een eend en een meerkoet in het riet. De linosnede is in zwart afgedrukt nadat eerst de achtergrond is aangebracht. De linosnede is rechtsonder gesigneerd en gedateerd. De oplage is niet vermeld, maar bedroeg vermoedelijk slechts 3 exemplaren. Dit is het laatste exemplaar.Dit werk is niet ingelijst, maar wel voorzien van een creme-kleurig passe-partout. Het werk wordt aangetekend verzonden, maar kan ook worden afgehaald.
Zeer Goed
Deze linosnede komt rechtstreeks uit de nalatenschap van de in 2011 overleden kunstenaar.
Tot 2 kg.
€ 10,00