Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 - Verkocht

Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!Andre van Lier - portfoliomap: 10 geometrische composities - 1981 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Andre van Lier (1951)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage44/100
Map met 10 abstracte litho's van Andre van Lier uit 1981. Oplage: 44/100. Dit is dus slechts 12,50 euro per stuk! De werken zijn, met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H50 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b40 cm. Deze werken zijn, zoals u kunt zien lastig te fotograferen. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op verzoek, worden gemaild.

Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook, verzekerd, aan u verzenden.
Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Andre van Lier is naast zijn drukke werkzaamheden als architect ook zeer actief als beeldend kunstenaar. Hij maakt al meer danvier decennia abstract geometrische kunst, uitgevoerd in zeer uiteenlopende materialen. Metaal had tot voor kort zijn voorkeur. Zijn werk is strak, geometisch en is uitgevoerd met een mathematisch perfectie. Thema's die keer op keer terug komen in zijn werk zijn beweging, spanning en de illusie van verdwijning.

Hij is altijd op zoek naar het experiment, naar nieuwe materialen en nog een verfijndere uitvoering en koos deze keer voor glas. Het bleek een echte uitdaging te zijn, maar zijn verkenning in ongekleurd glas leverde een verrassende uitkomst. Door het glas werden de krachtige lijnen en pure vormen, die zo kenmerkend zijn voor zijn werk versterkt en voorzien van een extra dimensie. Het was een geslaagd experiment.

Deze glasobjecten zijn in een Tsjechisch glasatelier vervaardig naar 7 verschillende schuimmodellen op waren grootte en de onderdelen zijn uit glasplaten van 20 x 20 x 4 cm gezaagd, daarna geslepen en waar nodig onzichtbaar verlijmd.

De litho's zijn in zeer goede staat. Een litho heeft een vouw, aan de rechter zijkant(zie laatste foto). Goed ingelijst, valt deze in de lijst/onder de passe-partout.

Andre van Lier (1951)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
50 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-07-2022 om 22:01
Eindtijd:11-07-2022 om 21:22
ArthurvB
11 jul. / 21:15
€ 125