Herman Brood - 3 boeken; 1x gesigneerd met uitgebreide opdracht door Bart Chabot
Herman Brood - Offsetlitho, gesigneerd in de druk
Philippe Labarthe - Polémique entre ça et ça
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Jaartal | 1939 |
Stijl | Dutch Design |
Afmetingen | 21 x 13 cm (h x b) |
Gemerkt | Ongemerkt |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Oosterhout, Nederland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Oosterhout, Nederland |
Starttijd | 7-3-2022 om 15:36 |
Eindtijd | 11-3-2022 om 19:54 |