Andy Warhol: Titel 'Mammy Zeefdruk uit de serie Myths uitgegeven door Feldman in 1981
Het werk is NIET GESIGNEERD of genummerd maar is aan de achterzijde voorzien van een stempel van de uitgever Feldman en een blindstempel van de drukker. Rupert Jason Smith . Ingelijst met ontspiegeld museum glas en in perfecte staat. Uit een serie (portfolio) van 10 zeefdrukken, maar deze zeefdruk is uitgegeven bovenop de editie van 250 (printer proofs). Levering op adres koper zonder extra kosten in gans België en Nederland (behalve de eilanden).
Nieuwstaat
Werk en lijst in perfecte staat. Ingelïjst met ontspiegeld glas
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Stekene, België
koeriersdienst